Beeldende, Kunst
Open Ateliers Jordaan 14, 15 en 16 mei 2016, Amsterdam
Anna Lambert
Atelier 3 - Lindengracht 300-H
beeldende kunst
Wietze Vos
Atelier 31 - Egelantiersgracht 484
lichtobjectenlampen
Ellen Schippers
Atelier 5 - Gietersstraat 29
fotovideoinstallaties
Marina Wortel
Atelier 21 - Anjeliersstraat 388-huis
schilderentekeningencollages
Catrien van Amstel
Atelier 14 - Binnen Dommersstraat 17
beeldhouwen
Henk Spreeuwenberg
Atelier 46 - Bloemgracht 51
beeldhouwen
Marleen Hengeveld
Atelier 36 - 2e Leliedwarsstraat 10-huis
ontwerper goudsmid
Kabul Mohamed
Atelier 22 - Tuinstraat 137-A
fotocollagemixmedia
Neely Schaap
Atelier 58 - Lauriergracht 116-N
schilderenmixed mediaassemblage objectenworkshops
Karin Annaert
Atelier 10 - Willemsstraat 24-A
schilderen
Paul Dikker
Atelier 19 - Marnixkade 39-3
schilderen
Staaf
Atelier 39 - Bloemgracht 158
schilderen
Paula Vermeulen
Atelier 48 - Rozengracht 92-III
tekenenschilderen
Paul Dijkman
Atelier 41 - Marnixstraat 150
schilderen
Daniel Couet
Atelier 16 - Baanbrugsteeg 2-A
schilderendesigner
Malou Nahuys
Atelier 1 - Brouwersgracht 43
schilderentekenenaquarellerenruimtelijke objecten
Victorine Loomans
Atelier 2 - Noordermarkt 16
beeldhouwentekenenschilderen
Ronald de Jong
Atelier 4 - Westerstraat 230
schilderen
Rene Rikkelman
Atelier 8 - 3e Goudsbloemdwarsstraat 10-HS
schilderenbeeldhouwen
Anja Sijben
Atelier 9 - Willemsstraat 127-D
tekenenfotografievideokeramiek
Desireé Wijgman
Atelier 12 - Vinkenstraat 71
beeldhouwen
Rita van der Vegt
Atelier 15 - Vinkenstraat 123-huis
keramische beeldentekenen
Pau (Pauline) Voûte
Atelier 17 - Palmgracht 74-A
platte vlaktekenengrafiekruimelijkkeramiek
Ine van den Broek
Atelier 23 - Tuinstraat 144
werk op papierfotografie
Astrid Faber
Atelier 25 - Anjeliersstraat 119-huis
schilderenfotografieobjecten
Janneke Tangelder
Atelier 26 - Prinsengracht 72-K
schilderentekenenkeramische beelden
Cristina Pannocchia
Atelier 29 - 3e Egelantiersdwarsstraat 20-1
schilderenfotografiecollageinstalaties
Wink Einthoven
Atelier 30 - Egelantiersgracht 484
foto-constructiesfotografie
Diane Lekkerkerker
Atelier 32 - Egelantiersgracht 484-2hoog
schilderentekenen
Tina Sejbjerg
Atelier 33 - Egelantiersgracht 484-K
fotografie
Leo Wijnhoven
Atelier 34 - Egelantiersgracht 668
schilderen
Rindeltje Doornbos
Atelier 35 - Egelantiersgracht 141
schilderenacrylolieverftekenenoostindische inkt
Geert-Jan Kuijpers
Atelier 37 - Nieuwe Leliestraat 55-57
schilderentekenen
Pier de Jong
Atelier 38 - Bloemgracht 80-3
collagesschilderijenanimaties
Saskia Pfaeltzer
Atelier 40 - Nassaukade 126-huis
beeldhouwentekenen
Siegrid Siderius
Atelier 43 - Marnixstraat 192-B
licht installatiesbeeldhouwenkeramiektekenen
Paula Muijtjens
Atelier 49 - Rozengracht 105-1D
schilderenpapieren sieradencollages
Harald Vlugt
Atelier 51 - Rozengracht 105-A8
beeldhouwencollagegrafiek
Yolanda Verhulst
Atelier 53 - Prinsengracht 222-C
keramiekmulti disciplinair
Henk van der Leeden
Atelier 54 - Reestraat 17-B
fotografie
Hans Hellingwerf
Atelier 55 - Lauriergracht 6-E
schilderentekenen
Gillian Smith
Atelier 59 - Stokerkade 120
keramiekdesign
Sharan Zwitser
Atelier 60 - Elandsstraat 170-b
schilderen
Mirjana Meri Markovic
Atelier 63 - Oude Looiersstraat 56-B1
schilderenpapierkunst
Monika Jordense-Michalski
Atelier 64 - Oude Looiersstraat 86
fotografie
Candace Bloom
Atelier 65 - Lijnbaansgracht 191
textile multi media art dolls
Rob De Wilde
Atelier 6 - 2e Boomdwarsstraat 2
wakkers academie
Anna
Atelier 7 - Lindengracht 300-H
schilderen fotogafie digitale bewerking
Greet Weitenberg
Atelier 11 - Vinkenstraat 71
collageswandreliefsfoto's
Jeroen Dercksen
Atelier 13 - Binnen Dommersstraat 17
schilderentekenen
Ruys
Atelier 18 - Lijnbaansgracht 26-E
aquarelinktolieverfetsen
Nelson Carrilho
Atelier 24 - Tuinstraat 142
beeldhouwentekeningen
Norman MacDonald
Atelier 27 - Egelantiersgracht 398
schilderengrafisch ontwerpen
Ricarda Zielonka
Atelier 28 - Egelantiersgracht 424
collagetekenenschilderen
Patty Schilder
Atelier 44 - Lijnbaansgracht 102-BG
keramiekwandsculpturen
Guy Olivier
Atelier 45 - Bloemgracht 191-1016KP
schilderen
Gerda Roodenburg-Slagter
Atelier 47 - Bloemstraat 128
keramiek
Erik de Jong
Atelier 56 - 2e Laurierdwarsstraat 51-C
schilderkunst
Bettiena Drukker
Atelier 57 - 2e Laurierdwarsstraat 53-huis
fotografie
Keren de Vreede
Atelier 62 - Prinsengracht 308-A
combinerencomposeren van kleurenvormen