Kunstenaars
Open Ateliers Jordaan 14, 15 en 16 mei 2016, Amsterdam
Bezoek de ateliers
Professionele kunstenaars van uiteenlopende disciplines als schilderkunst, keramiek, edelsmeden, beeldhouwkunst, fotografie en mixed media stellen hun werkruimte open. Uiteraard kunt u in de ateliers op zoek gaan naar een kunstwerk dat u straks in uw huis of in uw bedrijf wilt ophangen of neerzetten. In de ateliers kunt u in gesprek gaan met de kunstenaars. Tijdens een gesprek ontdekt u meer over de drijfveren van de kunstenaar. Ook kunt u in discussie gaan over de diepere lagen van een kunstwerk.

De ateliers zijn gratis toegankelijk op zaterdag 14 mei t/m maandag 16 mei van 12.00 tot 18.00 uur.

Malou Nahuys
Atelier 1 - Brouwersgracht 43
schilderentekenenaquarellerenruimtelijke objecten
Victorine Loomans
Atelier 2 - Noordermarkt 16
beeldhouwentekenenschilderen
Anna Lambert
Atelier 3 - Lindengracht 300-H
beeldende kunst
Ronald de Jong
Atelier 4 - Westerstraat 230
schilderen
Ellen Schippers
Atelier 5 - Gietersstraat 29
fotovideoinstallaties
Rob De Wilde
Atelier 6 - 2e Boomdwarsstraat 2
wakkers academie
Anna
Atelier 7 - Lindengracht 300-H
schilderen fotogafie digitale bewerking
Rene Rikkelman
Atelier 8 - 3e Goudsbloemdwarsstraat 10-HS
schilderenbeeldhouwen
Anja Sijben
Atelier 9 - Willemsstraat 127-D
tekenenfotografievideokeramiek
Karin Annaert
Atelier 10 - Willemsstraat 24-A
schilderen
Greet Weitenberg
Atelier 11 - Vinkenstraat 71
collageswandreliefsfoto's
Desireé Wijgman
Atelier 12 - Vinkenstraat 71
beeldhouwen
Jeroen Dercksen
Atelier 13 - Binnen Dommersstraat 17
schilderentekenen
Catrien van Amstel
Atelier 14 - Binnen Dommersstraat 17
beeldhouwen
Rita van der Vegt
Atelier 15 - Vinkenstraat 123-huis
keramische beeldentekenen
Daniel Couet
Atelier 16 - Baanbrugsteeg 2-A
schilderendesigner
Pau (Pauline) Voûte
Atelier 17 - Palmgracht 74-A
platte vlaktekenengrafiekruimelijkkeramiek
Ruys
Atelier 18 - Lijnbaansgracht 26-E
aquarelinktolieverfetsen
Paul Dikker
Atelier 19 - Marnixkade 39-3
schilderen
Marina Wortel
Atelier 21 - Anjeliersstraat 388-huis
schilderentekeningencollages
Kabul Mohamed
Atelier 22 - Tuinstraat 137-A
fotocollagemixmedia
Ine van den Broek
Atelier 23 - Tuinstraat 144
werk op papierfotografie
Nelson Carrilho
Atelier 24 - Tuinstraat 142
beeldhouwentekeningen
Astrid Faber
Atelier 25 - Anjeliersstraat 119-huis
schilderenfotografieobjecten
Janneke Tangelder
Atelier 26 - Prinsengracht 72-K
schilderentekenenkeramische beelden
Norman MacDonald
Atelier 27 - Egelantiersgracht 398
schilderengrafisch ontwerpen
Ricarda Zielonka
Atelier 28 - Egelantiersgracht 424
collagetekenenschilderen
Cristina Pannocchia
Atelier 29 - 3e Egelantiersdwarsstraat 20-1
schilderenfotografiecollageinstalaties
Wink Einthoven
Atelier 30 - Egelantiersgracht 484
foto-constructiesfotografie
Wietze Vos
Atelier 31 - Egelantiersgracht 484
lichtobjectenlampen
Diane Lekkerkerker
Atelier 32 - Egelantiersgracht 484-2hoog
schilderentekenen
Tina Sejbjerg
Atelier 33 - Egelantiersgracht 484-K
fotografie
Leo Wijnhoven
Atelier 34 - Egelantiersgracht 668
schilderen
Rindeltje Doornbos
Atelier 35 - Egelantiersgracht 141
schilderenacrylolieverftekenenoostindische inkt
Marleen Hengeveld
Atelier 36 - 2e Leliedwarsstraat 10-huis
ontwerper goudsmid
Geert-Jan Kuijpers
Atelier 37 - Nieuwe Leliestraat 55-57
schilderentekenen
Pier de Jong
Atelier 38 - Bloemgracht 80-3
collagesschilderijenanimaties
Staaf
Atelier 39 - Bloemgracht 158
schilderen
Saskia Pfaeltzer
Atelier 40 - Nassaukade 126-huis
beeldhouwentekenen
Paul Dijkman
Atelier 41 - Marnixstraat 150
schilderen
Siegrid Siderius
Atelier 43 - Marnixstraat 192-B
licht installatiesbeeldhouwenkeramiektekenen
Patty Schilder
Atelier 44 - Lijnbaansgracht 102-BG
keramiekwandsculpturen
Guy Olivier
Atelier 45 - Bloemgracht 191-1016KP
schilderen
Henk Spreeuwenberg
Atelier 46 - Bloemgracht 51
beeldhouwen
Gerda Roodenburg-Slagter
Atelier 47 - Bloemstraat 128
keramiek
Paula Vermeulen
Atelier 48 - Rozengracht 92-III
tekenenschilderen
Paula Muijtjens
Atelier 49 - Rozengracht 105-1D
schilderenpapieren sieradencollages
Harald Vlugt
Atelier 51 - Rozengracht 105-A8
beeldhouwencollagegrafiek
Yolanda Verhulst
Atelier 53 - Prinsengracht 222-C
keramiekmulti disciplinair
Henk van der Leeden
Atelier 54 - Reestraat 17-B
fotografie
Hans Hellingwerf
Atelier 55 - Lauriergracht 6-E
schilderentekenen
Erik de Jong
Atelier 56 - 2e Laurierdwarsstraat 51-C
schilderkunst
Bettiena Drukker
Atelier 57 - 2e Laurierdwarsstraat 53-huis
fotografie
Neely Schaap
Atelier 58 - Lauriergracht 116-N
schilderenmixed mediaassemblage objectenworkshops
Gillian Smith
Atelier 59 - Stokerkade 120
keramiekdesign
Sharan Zwitser
Atelier 60 - Elandsstraat 170-b
schilderen
Keren de Vreede
Atelier 62 - Prinsengracht 308-A
combinerencomposeren van kleurenvormen
Mirjana Meri Markovic
Atelier 63 - Oude Looiersstraat 56-B1
schilderenpapierkunst
Monika Jordense-Michalski
Atelier 64 - Oude Looiersstraat 86
fotografie
Candace Bloom
Atelier 65 - Lijnbaansgracht 191
textile multi media art dolls